B2B Wsparcie Klimatyzacja Sprzęt komputerowy Sprzęt AGD Telefony komórkowe TV/Audio/Wideo

HISTORIE INFLUENCERÓW

Poznaj pasje blogerów i funkcje LG G6, które są dla niech najważniejsze:

FitLovers
FitLovers kochają piękne miejsca i piękne przedmioty, dlatego w swoją podróż zabrali zbudowany ze szkła i metalu LG G6 w kolorze Ice Platinium z militarnym certyfikatem wytrzymałości. Piękny i wytrzymały. Czego chcieć więcej?
Design
Paciorek
Najlepszy aparat to ten, który masz zawsze przy sobie. Dla Paciorka jakość zdjęć ma kluczowe znaczenie. Zobacz efekty profesjonalnej sesji zdjęciowej z LG G6 i dowiedz się, jak robić lepsze zdjęcia swoim smartfonem.
Aparat 13MP #szeroko
Superstyler
Siema dziubki! Superstyler wie, że nie ma udanego dnia bez sweet foci. Z szerokokątnym aparatem selfie LG G6 na autoportret załapiesz się nie tylko Ty, ale także cała twoja rodzina i przyjaciele. Nie potrzebujesz selfie sticka. Wszyscy się zmieszczą.
Szerokie selfie #szeroko
Sfilmowani
Tak jak Sfilmowani kochasz kino i ważna jest dla Ciebie wyjątkowa jakość obrazu? LG G6 wyposażony jest w piękny ekran FullVision o kinowych proporcjach 18:9 ze wsparciem Dolby Vision i HDR10. Przy okazji wygodnie mieści się w dłoni.
Ekran 18:9
Gadzinowski
Jacek Gadzinowski kojarzony jest ze wszystkim co ekstremalne i taki właśnie powinien być jego telefon – odporny na kurz, wodę, upadki i gotowy na wszystkie nadchodzące wyzwania. Zobacz, jak w ekstremalnych testach radzi sobie LG G6.
Wodo- i pyłoodporność
Rojson
Rojson odkrył w LG G6 specjalny tryb dla graczy, dzięki któremu można dłużej grać w gry. Dzięki temu jego widzowie odkryli, że Rojson ma nogi. Zobacz kolejny filmik Rojsona, na którym wiele się dzieje i słowa tego nie opiszą.
Game Battery Saver